`

Kehtivad boonused ja nõutud aktiivsus

Soovime, et meie tublid partnerid saaks väärika tasu ja meie klientide kogemus meie autodes tooks ainult soovitus ja kiidusõnu. Selleks oleme loonud aktiivsusest lähtuva boonuste süsteemi ja kehtestanud minimaalsuse aktiivsuse protsendi, et tõsta kogu platovrmi teenuse kvaliteeti.

Boonuste 3 taset:

 • Aktiivsus 100% – 90%: Boonus +1.5 € iga tehtud töö kohta.
 • Aktiivsus 89% – 80%: Boonus +1 € iga tehtud töö kohta.
 • Aktiivsus 79%-: sellest madalama aktiivsuse puhul boonuseid juht ei teeni.

Minimaalne sõitude arve nädalas boonuste saamiseks 50 teostatud sõitu.

Tähelepanu!

Selleks, et säilitada ligipääs tellimustele Forus äpis, peab juhi aktiivsuse määr olema minimaalselt 55%. Möödunud nädala aktiivsust E-P (k.a) kontrollime igal esmaspäeval.

Aktiivsuse arvutamine:

Aktiivsuse protsendi arvutamisel võetakse arvesse juhile laekunud päringute ja lõpetatud tööde suhet. Sinna hulka ei arvestata raadiusest väljas laekunud (kuigi kaugettesõiduga tellimus on 1,5 korda kasulikum) päringuid ega klientide poolt katkestatud päringuid. Aktiivsuse protsenti viib alla päringute ignoreerimine, juhi raadiuses päringutest keeldumine ning sõitude katkestamine pärast nende vastuvõtmist. Juhi äpp näitab aktiivsust viimase seitsme päeva eest.

Kas sa teadsid?

Forus äpis on tasuline ooteaeg

 • Sõiduhinna sees on 3 minutit ooteaega tasuta. Ooteaeg maksab kliendile 1,5X sinu kategooria minutitariifi hinda.
 • Ooteaega hakkab äpp lugema siis kui juht äpis märgib ennast kliendi juurde saabunuks.
 • Hetkel oleme 3 minutilisele ooteajale lisanud 30% tolerantsi. Lisasime selle 30% tolerantsi ajutiselt, et uuendus sujuvalt klientideni viia.
 • Plaanime tolerantsi järk-järgult vähendada ja lõpuks selle eemaldada.

Tasuline ettesõit

Linna ääres asuvatest piirkondadest, kus on tavaliselt vähem vabasid autosid (Nõmme, Pirita kaugem piirkond, Harku jne) on kliendil võimalik tellida sõiduk ka siis kui otseselt läheduses ei asu ühtegi vaba taksot. Sellistele tellimustele rakendub automaatselt tasuline ettesõit, mida arvestatakse kilomeetripõhiselt, nagu tavatellimuse puhul. Juhile kuvatakse tasulise ettesõidu summat päringu saatmisel (sulgudes, üleval paremas nurgas). Tasub ära märkida, et tasulist ettesõitu arvestatakse kõige lähemal asuva auto põhjal. Kui lähim juht keeldub siis hind enam ei muutu, kuna oleme juba seda lähima auto põhjal välja arvutanud ja näidanud ning süsteemis reserveerinud.Seega sellistest päringutest keeldumine võib tähendada oma kolleegidele halvemate tingimuste tekitamist.

Nüüd saad ketitellimusi välja lülitada

Lisasime ketitellimustele võimaluse neid välja lülitada. Alati ei saa järjest tellimusi teha ja selle kohta oleme saanud ka teiepoolset tagasisidet. Nüüd saad järjestikuseid tellimusi välja lülitada, selleks on võimalus momendil kui sul on parasjagu aktiivne tellimus. Ekraani vasakusse alumisse nurka tekib aktiivse tellimuse ajal nupp: “Ketitellimused” / “Chain orders” / “Заказ по цепочке“. Sealt saad lülitada ketitellimused välja ja siis ei paku äpp sulle automaatselt tööd reisi kui eelmine on veel pooleli.

Muudatused Deal kategoorias

Deali kohta oleme saanud tagasisideks, et see on hea kategooria, aga kõiki pakkumisi, mida kliendid teevad juhid näha ei taha. Lahendasime juhtide soovi järgmiselt:

 • Kuvame sulle ainult Deal kategooria pakkumisi, mis on sinu odavaima aktiivse kategooria tariifipõhisest sõiduhinnast kuni 20% madalam.
 • Iga kord kui klient teeb omapoolse Deal pakkumise, arvutab süsteem palju see sõit kõikides kategooriates maksab.
 • Seejärel võrdleb süsteem kliendi pakutavat hinda iga kategooria hinnakirjapõhise hinnaga ja kui sinu odavaima aktiivse kategooria hind on rohkem kui 20% kallim, siis sa seda Deali pakkumist ei näe.
 • Lisasime Deal kategooria sõitudele ka funktsionaalsuse, mis arvutab sõiduhinna automaatselt ümber kui sõit läheb pikemaks kui esialgne klienditellimus oli.
 • Deal kategoorias näed nüüd kliendipakkumise kastikese juures ka mitu pakkumist on sellele Dealile tehtud ja mis hinnaga klient tellimuse vastu võttis või ka infot kui Deal tühistati.

Forus brändingus autodele on tellimuste prioriteet

Pakume partneritele võimalust lisada oma autole Forus bränding ja saada selle eest tellimuste saamise prioriteet. Kleepimiseks on sobivad autod, mis ei ole vanemad kui 5 aastat või mille väärtus on suurem kui 20 000 €. Brändimise kulu tuleb kanda partneril või pargil endal.

Kirjuta oma soovist meile: [email protected]

2024 © Copyright - Forus Taxi