`

Pakitakso

Nüüd leiad Driver äpist kategooriate vaatest “Pakitakso” valiku. Loe lähemalt, mis see on ja miks peaksid ka seda kategooriat sees hoidma?

Juht koos autoga viib täna inimesi ühest kohast teise. Leiame, et tegelikult ei ole vahet, kas autos istub inimene või on pagasiruumis pakk e-poest, lapse maha jäänud koduvõtmed või kott jääd kokteilide jaoks. Vahe on ainult selles, et kui lisaks inimestele hakkama liigutama kõike muud võimalikku, tähendab see, et meie partnerjuhid saavad oma sissetulekut suurendada ja klientide jaoks avame uue mugava teenuse asjade kiireks liigutamiseks kasvõi üle-Eesti.

Pakitakso tellimuste täitmine on suurepärane võimalus täita tööga aega, kui taksotellimusi võib vähem olla. Näiteks enne- ja pärastlõunal.

Pakitakso tellimine on kliendi jaoks sarnane Deal kategooriaga. Inimene pakub endapoolset hinda Pakitaksole ja sealjuures lisab ka info, mis on oluline saadetise kättesaamisel ja üleandmisel. Loomulikult on saadetiste kaal ja suurus piiratud ning ohtlikke asju me kohale viima ei hakka. Saata saab paki, mille kaal koos pakendiga ei ületa 15 kg, samuti mille mõõdud koos pakendiga ja kaal võimaldavad paki mugavalt ka väikesesse autosse paigutada ja/või tõsta ja liigutada.

Forus äpist saab juba täna sammhaaval meie klientide isiklik abimees, et igapäevased teenused oleks mugavalt ühes äpis koos.

Pane tähele:

  • Pakitakso tellimuse juures on kirjas “PAKIVEDU”.
  • Hoia pakki hoolsalt, teekonna ajal vastutad selle eest.
  • Teenuse hind on sama, mis Standard kategoorial, aga lisaks toimib ka Deal-i põhimõte, ehk klient võib hinda tõsta ja juht saab samuti omapoolse pakkumise teha.
  • Pakk tuleb viia majast majani, kui klient soovib ukseni viimist siis soovitame teha sobiv vastupakkumine.
  • Kahtlastest, määrivatest, liiga rasketest (max 15kg) jms saadetistest on sul õigus keelduda.
  • Teenust osutades kinnitad, et oled tutvunud ja nõustud üldtingimustega.

Sissetulev Pakitakso tellimus

Tellimuse detailsem vaade

2024 © Copyright - Forus Taxi