`

Pakitakso

Teenus töötab hetkel Tallinna piires!

Nüüd saad Forus äpis ka pakke saata. Kui näiteks lapsel jäid võtmed koju, kolleegil on vaja kiiresti tootenäidis saata või soovid pakiautomaadist oma saadetist kätte saada, siis kõike seda aitab nüüd teha Forus Pakitakso.

Pakitakso ei vii pakki ukse taha
Meie partnerjuht toob paki kokkulepitud asukohta, aga sellele peab saaja vastu minema. Kui soovid, et pakk viidaks ukse taha, siis tuleb sellekohane lisainfo kirjutada kommentaari ja juhiga hinnas kokku leppida.

Milliseid saadetisi saab saata Pakitaksoga?
Pakitaksoga saab saata pakke, mis mahuvad mugavalt auto pagasiruumi või salongi ja ei tohi olla raskem kui 15 kg.

Mida ei saa Pakitaksoga saata?
Kõik ohtlikud saadetised on keelatud. Pakk peab olema puhas ja mitte rikkuma auto salongi. Keelatud on illegaalsete asjade saatmine ja paki väärtus ei tohi ületada 300 € piiri. Kui pakk ei vasta tingimustele on juhil õigus selle kohaleviimisest keelduda. Täpsemat nimekirja mitte lubatud saadetistest näed üldtingimustes.

Kuidas Pakitakso töötab:
See on sama lihtne kui takso tellimine, ainult mõnele asjaolule tuleks sul tähelepanu pöörata.Ava Foruse äpp.

  1. Vali teenuste seast Pakitakso nupp ja vajuta sellele.
  2. Sisesta algus- ja sihtpunkt ning kirjuta vajalik lisainfo. Kindlasti lisa saaja kontaktandmed, et juht saaks vajadusel ühendust võtta.
  3. Esita tellimus juhtidele. Pakitakso on sama hinnaga, mis Standard kategooria. Samas on võimalik juhtidel võimalik tellimus selle hinnaga vastu võtta või teha omapoolne vastupakkumine (seda näiteks juhul kui soovid lisaks pakiveole, et juht tooks pakiautomaadist sinu saadetise ära, siis selle eest võivad meie partnerid soovida lisatasu).
  4. Kui juht kinnitab tellimuse, hakkab ta kohe liikuma. Jaga alustatud sõidu ka paki saajaga, et ta teks õigel ajal valmis olla, et pakk vastu võtta. Juht ei too ilma lisakokkuleppeta pakki ukse taha, vaid teenus on vaikimisi majast majani, ehk saadetisele tuleb vastu tulla.
2024 © Copyright - Forus Taxi