`

Arendame küll, aga kuhu me areneme?

Hea omanik, sul on õigustatud huvi teada, millega me iga päev tegeleme ja kuidas sinu antud tagasisidest ja ideedest sünnib meie platvormil päriselt muutus. Siin on lühike ülevaade meie peamistest arendusprioriteetidest.

Arendame küll, aga kuhu me areneme?

Hea omanik, sul on õigustatud huvi teada, millega me iga päev tegeleme ja kuidas sinu antud tagasisidest ja ideedest sünnib meie platvormil päriselt muutus. Siin on lühike ülevaade meie peamistest arendusprioriteetidest.

Me sooviks Forus Taxi äpis arendada homseks valmis väga palju uusi funktsioone, poleerida vanu paremaks ning muuta kogu rakenduse toimimist sujuvamaks, aga iga asi omal ajal.

Mis on plaanis

Kellaajalised tellimused

Võimalus takso varakult ette tellida on olnud meie omanike soovide nimekirjas mõnda aega. Juhid saavad juba täna broneerida äpis endale kellajalisi tellimusi ja juba õige pea lisandub ka klientidele võimalus otse äpist endale takso soovitud ajaks ette tellida. Nii kaua kui me seda võimalust arendame, helista 1200 ja saad alati auto soovitud ajaks.

Uus tellimuste välimus juhiäpis

Juhiäpp on töövahend ja selle lihtsam kasutamine on oluline, et teenus oleks turvaline ja kiire. Muudame juhiäpis tellimuste vaadet ja nende vastuvõtmise loogikat. Tellimuse ülevaade muutub lihtsamaks ja tellimuse vastuvõtmine mugavamaks ning kiiremaks.

Juba tehtud

Juba tehtud

Jootraha (TIPS)

Meeldiv ja kvaliteetne sõidukogemus on meie omanikele oluline. Me töötame iga päev selle nimel, et iga sõidukord oleks meeldiv ja turvaline. Nüüd saavad kliendid jätta juhile jootraha. Klient saab jootraha anda sõidu ajal ja pärast sõitu aga ainult ühe tunni jooksul. Juht näeb talle jäetud jootraha tellimuste ajaloos.

Share your trip – Jaga oma sõitu

Uue funktsioonina lisasime võimalusena jagada oma sõidu infot. See lahendus annab näiteks vanemale reaalajas võimaluse veenduda, et laps saab ilusti takso peale ja ka infot teekonna ning saabumisaja kohta. Selleks vajuta aktiivse tellimuse ajal ekraani all paremal nurgas “Jaga oma sõitu” nupule ning vali endale sobiv viis sõidu jagamiseks. Pärast jagamist saadetakse valitud meetodil link, millele vajutades avaneb kaart, kust on võimalik reaalajas näha sõidu kulgemist.

PakiTakso teenus

Liigutame tuhandeid inimesi iga päev. On vähe teada, et tegelikult sõidavad meie juhtidega juba täna ringi ka pakid ning kaubad. Tõime Pakitakso teenuse ka kliendi äppi, et saaksid lihtsalt tuua, viia ja saata kõike kiirelt ja mugavalt. Enam ei pea lapsele koduvõtmeid ise viima, vaid telli meie platvormilt kullerteenus ja meie viime need ise ära. Forus äpist saab juba täna sammhaaval sinu isiklik abimees, et saaksid oma aega kasulikumalt kasutada.

Autootsingu läbipaistvus

Meie omanikud soovisid näha täpsemalt, kuidas automaatotsing otsib sulle auto. Varsti on võimalik veel rohkem infot näha kaardi peal, kus asuvad just sulle sobilikud autod sõidu jaoks.

Google kaart

Integreerisime hetkel kõige parema saadaoleva Google kaardi lahenduse. Uus lahendus töötab sujuvamalt, näitab asukoha kiiremini ja täpsemalt. Loodame, et nüüd saab igaüks sammhaaval täpselt jälgida, kus tema auto on.

Täpse aadressi kirjeldus

Mõnikord vajab autojuht lisainfot ja täpsustavat aadressi (asula kohta), kuna sageli on sama tänav mitmes linnas, mistõttu palutakse kliendil juhile täpsemalt kirjeldada aadressi, kuhu auto peaks tulema.

Tasuline ootamine

Meie autojuhid soovisid, et oleks lisatud kliendi tasuline ootamine, kuna osad juhid mõnikord peavad väga kaua ootama kliendi järgi, kuni nad tulevad tellitud autosse. See uuendus on juba töös ja varsti saavad juhid seda kasutada.

Võimalus maksta mitme kaardiga

Teame, et see lahendus oli väga oodatud meie kasutajate poolt. See on võimalus lisada äppi mitu pangakaarti maksevahendiks ja see on juba tehtud. Kindlasti saavad kõik meie kliendid veel rohkem võimalusi valida erinevate maksemeetodite seast.

Lisapeatused

Forus äpi omanikering soovis võimalust lisada olemasolevale teekonnale peatusi. Võtsime soovi kuulda ja nüüd on see valmis! Peatuse lisamiseks vajuta aadressi lahtri peale ja selle kõrvale lisandub plussmärk, mida vajutades tekibki lisapeatus. Peatuste järjekorda saad noolest lohistades muuta. Hetkel oleme lisanud võimaluse teha kuni kolm vahepeatust.

Sooduskoodide
uuendus

Nüüd on aeg jälgida meie põnevaid koostööpakkumisi partneritega, sest valmis said kauaoodatud sooduskoodid, mis annavad veel rohkem häid võimalusi kasutada püsi- või lühikese aja soodustusi ja eripakkumisi. Seda võimalust näed nüüd äpi menüüst.

Multitellimused

Enamasti soovime, et takso tuleks meie juurde võimalikult kiiresti ja viiks meid kohale samuti nii väikese ajakuluga, kui võimalik. Selleks, et meie juhid saaksid võimalikult efektiivselt tööd teha, lisasime võimaluse võtta vastu mitu tööd korraga. Näiteks teekonnal Piritale saab juht võtta vastu töö, millega ta saab järgmise kliendi viia kesklinna kuhu ta igal juhul sõidab tagasi.

Uued teenused

Kõige rohkem soovitusi on seotud sellega, et meie äpis leiduks suurem valik teenuseid, näiteks inimeselt inimesele autorendi teenus on juba saadaval otse äpis. Samuti varsti on lisandumas PakiTakso. Jälgi meie uudiseid, sest juba varsti on uuendused kohal.

2024 © Copyright - Forus Taxi