`

Meie oleme Forus

Forus on teenuste platvorm, kes esitab kehtivale ettevõttluse status quo-le väljakutse jagades virtuaalosakuid kõigile kasutajatele, kes platvormil teenuseid osutavad või tarbivad. Virtuaalosakute kaudu jagame majanduslikku jõukust ühiskonnas ringi nii, et sellest saavad osa ka tavainimesed, luues omanikutunnet ja väärtustades ühiselt ettevõtte kasvu minevat pingutust.

Saame tuttavaks

Asukoht

Rotermanni 8, Tallinn, Estonia

Võtmeisikud

Loukas Tzitzis
Tegevjuht

Kogenud ärijuht, kellel on üle 20 aasta rahvusvahelist juhtimiskogemust nii arenenud kui arengumaade ettevõtetes EMEA, APAC, ANZ, Põhja-Ameerika ja Euraasia regioonides. Töökogemus hõlmab IT, Fintech, MedTech, kommunaalteenused, Telco ja küberjulgeoleku valdkondi.

Enne Forusega liitumist on töötanud mitmetel C-taseme äri- ja tehnoloogiajuhtimise ametikohtadel, nõukogudes, juhatustes ja direktorite nõukogudes.

Eduard Dubrovski
Operatsioonjuht & kaasasutaja

Dünaamiline liider, kellel on 10 aastat kogemust sõidujagamisäris Taxigo asutajana. Taustaks tarkvaraarendus ja innovatsioonijuhtimine – kirg toodete leiutamiseks ja täiustamiseks.

Hr. Urmas Sõõrumaa
Asutaja / Omanik

Suurettevõtja ja erakapitali investor. Foruse emaettevõtte U.S. Investi asutaja ja ainuosanikuna on ta selle edule oluliselt kaasa aidanud. Lisaks omab ja arendab ta Rotermanni kvartalit ning on Eesti Olümpiakomitee president.

Dmitri Chastikov
Tehnoloogijajuht

Dmitri on meie tehnoloogilise innovatsiooni visionäär. Omades rikkalikke kogemusi tipptasemel lahenduste juhtimisel, on ta järjekindlalt demonstreerinud märkimisväärset võimet kasutada tehnoloogiat äriedu saavutamiseks.

Sander Sõõrumaa
Turundusjuht

Sander on eesmärgile orienteeritud turundusjuht, kellel on kogemusi mobiilsusvaldkonnas, loov- ja strateegiaagentuurides ning avalike suhete vallas.

2024 © Copyright - Forus Taxi