Uudised

Foruse platvormi omanikeringiga on liitunud juba rohkem kui 10 000 inimest

Alates 11. aprillist on kasutajatele kingitud üle 31 000 US Tokeni ja seda rohkem kui miljoni taksosõidu pealt.

Foruse omanikeringis on tänaseks rohkem kui 10 000 inimest. Kliendid, partnerid ja kaasaitajad, kes kõik koos moodustavad ühise kogukonna. Üheskoos kogukonnana ehitame Foruse platvormi, sest just nii saame ettevõtte, kus igaühe panus loeb. Iga tagaside teeb meid paremaks ja iga uus idee viib meid edasi.

Kui keskmiselt on iga omanik kogunud natuke üle 3 US Tokeni, siis enim neid kogunud inimesel on neid koos juba rohkem kui 200. Kokku kingitakse ära 30 miljonit US Tokenit, millest klientidele läheb platvormi kaudu 10 miljonit. Partneritele on mõeldud 10 miljonit ja ülejäänud läheb jagamisele kaasaaitajate vahel.

Omaniku sõna loeb – jaga oma ideid

Oleme astunud sammu edasi tavapärasest tagasisidest ja loonud äppi otsetee ettepanekuteks, mõteteks, ideedeks ning kõigeks muuks, mida omanikuna soovid Foruse platvormil muuta või lisada.

Saada oma mõtted meie poole teele ja saad ka selle kohta tagasiside, mida sinu ettepanekuga edasi teeme. Nagu iga ettevõte, peame ka meie prioriteete seadma, sellepärast iga ideed me kohe ellu viia ei saa, aga selleks, et ükski omaniku ettepanek kaotsi ei läheks, saada see kindlasti teele.

Tagasiside ja ideede saatmine on imelihtne:

  • Ava Foruse äpp
  • Vali menüüst “US Token”

Tokenilehelt kliki nupule “Jaga oma ideid”.
Saada oma mõtted ja ideed teele

Saa enda kontole reserveeritud US Tokenid

Alates 11. aprillist oleme reserveerinud taksosõitude eest kasutajatele tokeneid, nüüd on aeg US Tokenid ka päriselt enda omandusse saada.

Reserveeritud tokenid tehniliselt kuuluvad küll sulle, aga selleks, et need päriselt enda omandusse saada tuleb registreerida konto koos.io lehel. Koos.io on meie partner, kes peab tokenite registrit.

Kuidas ma registreerin konto koos.io keskkonnas?

  • Mine lehele koos.io ja logi sisse telefoninumbriga. Kasuta sama numbrit, millega registreerisid Forus Taxi äpi, sest tokenide reserveeritakse mobiilinumbrile, mida kasutad rakenduses.
  • Sisesta lehele kinnituskood, mis saadetakse sõnumiga su telefonile. Seejärel aktsepteeri keskkonna kasutustingimused.
  • Järgmiseks vajuta nupule “Complete your profile” ja sisesta korrektselt kõik andmed, mida sinult küsitakse.
  • Kui oled andmed sisestanud, siis aktsepteeri tokeni tingimused kahel korral uuesti ja seejärel oledki US Tokenite omanik. Tere tulemast omanikeringi!

Alates aprillist saab hakata tokeneid üle andma

US Tokeneid saab juba õige pea ka ühelt kasutajalt teisele üle anda.

See ei pea tingimata olema müügi- või ostutehing, vaid ka näiteks soov oma kogutud tokenid sõbrale või tuttavale üle anda. Samas kui on plaan müüa või osta US Tokeneid, siis selleks peab tokeni müüjal olema vähemalt 1 token ning ostjal vähemalt 10 tokenit.

Täpsema info, kuidas kõik täpsemalt toimima hakkab, avaldame juba uuel aastal.