`

Korduma kippuvad küsimused

  1. Koos.io lehel saab konto registreerida kui oled alustanud US Tokenite kogumist ja oled neid reaalselt ka kogunud.
  2. Mine lehele koos.io ja logi sisse telefoninumbriga. Kasuta sama numbrit, millega registreerisid Forus Taxi äpi, sest tokenide reserveeritakse mobiilinumbrile, mida kasutad rakenduses.
  3. Sisesta lehele kinnituskood, mis saadetakse sõnumiga su telefonile. Seejärel aktsepteeri keskkonna kasutustingimused.
  4. Järgmiseks vajuta nupule “Complete your profile” ja sisesta korrektselt kõik andmed, mida sinult küsitakse.
  5. Kui oled andmed sisestanud, siis aktsepteeri tokeni tingimused kahel korral uuesti ja seejärel oledki US Tokenite omanik. Tere tulemast omanikeringi!

5 aasta jooksul väljastame kokku 30 miljonit US Tokenit, mis vastab 30% osalusele ettevõttes Forus International OÜ. 

Ei ole. Kogumisest saad soovi korral hõlpsasti loobuda Forus Taxi äpi vahendusel. Samas saad soovi korral kogumist äpis ka uuesti alustada.

Ei ole. Tokenite vahetamine osaluse vastu eeldab, et tokenite omanik allkirjastab Urmas Sõõrumaaga Tokenite Õiguste ja Lunastamise Lepingu (inglise keeles Token Rights Agreement), mis on leitav KOOSi keskkonnast tokeniomaniku konto alt.

US Tokenite programmist saab igal ajal väljuda ning meie registripidaja KOOSi kauplemisplatvormi vahendusel loovutada või müüa oma tokenid teistele US Tokenite kogukonna liikmetele. 

Ei. Kogud teenuse tarbimisel 1% ulatuses oma kliendikontole tokeneid. Tokenid ei tekita sulle mingeid rahalisi kohustusi ega riske. 

Tagasiside ja ideede saatmine on imelihtne:

  1. Ava Foruse äpp
  2. Vali menüüst “US Token”
  3. Tokenilehelt kliki nupule “Jaga oma ideid”
  4. Saada oma mõtted ja ideed teele
2024 © Copyright - Forus Taxi