`

Mina olen omanik!

Iga suur muutus algab väikesest sammust. Kuid millest algab omanikutunne? Kuidas päriselt ka olla omanikuks ja mida see tähendab? Loe meie omanikeringi mõtteid US Tokenist ja omanikuks olemisest.

Mina olen omanik!

Iga suur muutus algab väikesest sammust. Kuid millest algab omanikutunne? Kuidas päriselt ka olla omanikuks ja mida see tähendab? Loe meie omanikeringi mõtteid US Tokenist ja omanikuks olemisest.

“Taksoga sõitmise juures soovin soodsalt, turvaliselt ja mugavalt kohale jõuda. Kui Forus alustas US Tokenite kinkimisega, siis hakkasin seda igapäevast teenust teistmoodi nägema. Kogun tokeneid, ehk saan Foruse tulevikus väärtust iga sõiduga tagasi, mis teeb selle teenuse minu jaoks palju kasulikumaks. Turvalisust ja mugavust rõhutan ning parandan ise omanikuna, sest saan otsekanalis anda tagasisidet.”

“Olen päris paljudes kohtades oma elu jooksul töötanud, kuid Foruses on asjad teistmoodi. See, et ma saan otse platvormi arengut juhtida ja oma ideid ilma vahemeesteta edasi anda on minu jaoks hindamatu. US Token teeb minust  päris omaniku, sest kui näen probleemi või tulen parema lahenduse peale, siis annan sellest kohe teada.”

“Forus Taxis töötades, ei ole ma lihtsalt taksojuht, vaid saan anda enda panuse ka platvormi arengusse ja jagada ideid ning mind tõesti ka kuulatakse. Iga platvormil tehtud sõiduga teenin US Tokeneid, mis teevad minust ühe kaasomaniku platvormil ja samuti usun, et kogutud tokenid on tulevikus minu jaoks veelgi väärtuslikumad. Lisaks meeldib tunne, et olen osa kogukonnast, mis üheskoos pingutab meie kõigi tuleviku edu nimel.”

“Võimalus koguda US Tokeneid sõites Forus Taxiga on minu jaoks võrdne Tuhkatriinu muinasjutuga. Pidevalt pean balansseerima kahe olulise rolli vahel – ettevõtja-juht ning ema-naine. Mõlemad maailmad on väga erinevad, mis nõuab päris palju energiakulu ja nutikust. Forus Taxi US Tokenite programm on selles valguses täielik breakthrough. Ma ei pea pingutama. Ma lihtsalt teen seda, mida ma niikuinii igapäevaselt teen – liigun palju ringi, et oma igapäevaseid asju ajada. Toimetan oma eluga nii nagu ma olen harjunud, kuid samal ajal premeeritakse mind Forus Taxi US Tokenitega. Kas see pole nagu muinasjutt?”

Omaniku arvamus loeb

Sa oled päriselt omanik platvormil, mille teenuseid ka ise kasutad. Kui sulle ei meeldi mõni funktsionaalsus, siis palun kirjuta meile sellest ja me teeme kõik, et muuta oma rakendust täpselt selliseks nagu selle omanikud tahaksid seda näha. Kui mõni juht pakub sellist teenust, mida sina omanikuna ei taha näha oma platvormil, siis palun kirjuta meile sellest ja me tegeleme selle juhiga. Oleme oma partnerjuhtidega väga avatud ja juhtidele on selgelt teada meie ootus nende teeninduskvaliteedile ja kui seda ei soovi mõni juht tagada, siis ei ole meil soovi ka selle juhiga koostööd teha.

2024 © Copyright - Forus Taxi