Kullerteenus Forus äpis

Nüüd leiad Driver äpist kategooriate vaatest “Kulleri” valiku. Loe lähemalt, mis see on ja miks peaksid ka seda kategooriat sees hoidma?

Juht koos autoga viib täna inimesi ühest kohast teise. Leiame, et tegelikult ei ole vahet, kas autos istub inimene või on pagasiruumis pakk e-poest, lapse maha jäänud koduvõtmed või kott jääd kokteilide jaoks. Vahe on ainult selles, et kui lisaks inimestele hakkama liigutama kõike muud võimalikku, tähendab see, et meie partnerjuhid saavad oma sissetulekut suurendada ja klientide jaoks avame uue mugava teenuse asjade kiireks liigutamiseks kasvõi üle-Eesti.

Kullertellimuste täitmine on suurepärane võimalus täita tööga aega, kui taksotellimusi võib vähem olla. Näiteks enne- ja pärastlõunal.

Kullerlahenduse tellimine on kliendi jaoks sarnane Deal kategooriaga. Inimene pakub endapoolset hinda kullertööks ja sealjuures lisab ka info, mis on oluline saadetise kättesaamisel ja üleandmisel. Loomulikult on saadetiste kaal ja suurus piiratud ning ohtlikke asju me kohale viima ei hakka.

Forus äpist saab juba täna sammhaaval meie klientide isiklik abimees, et igapäevased teenused oleks mugavalt ühes äpis koos. Kuna meie kogukond inimesed saaksid oma aega kasulikumalt kasutada ja lihtsaid asju.