Hea taksosõite armastav tallinlane,

On tore, et oled leidnud üles meie väikese ja koduse taksoäpi.
Olen seda platvormi koos partneritega ehitanud juba seitse aastat. Samm-sammult, omaenda raha eest. Ikka selleks, et erineda, olla paindlikum ja kodusem.
Tänaseks tegutseme juba 5 riigis, kus oleme samuti leidu oma kindla nishi meist palju suuremate platvormide kõrval

Mis on Taxigo erinevus?
Taxigo taksoäpi kasutajad on märganud, et meilt saab nii taksosid kui juhte piltide alusel valida! Ükski teine sõiduplatvorm Eestis sellist luksust ei paku. Kui te tahate näha, milline auto ja milline juht teile järgi sõidavad, saate seda teha enne tellimuse aktiveerimist.
Kui tahate teistsugust autot või juhti, siis saate edasi otsida. 2021 aasta oktoobri seisuga sõidab meie äpis iga päev keskmiselt 1034 taksot, kes täidavad üle 15 000 tellimuse päevas.

Kuid meil on veel väikesi erisusi.
Näiteks saate helistada ja tellida takso meilt telefoniga lühinumbril 1665. Meil on tööl kenad ja armsad dispetserid, kes kuulavad ära ka teie mure ja vajadusel aitavad lahendada probleeme.
Kui te peaks midagi unustame taksosse, siis saate otse heistada ka taksojuhile või paluda abi dispetserilt.
Ja mis ehk kõige olulisem: me sõidame tipptunnil palju soodamalt kui meie suurim konkurent! Hinnasääst teie jaoks võib ulatuda 5-10 euroni igalt sõidult. Prooviga ja veenduge ise.

Lisaks kõigele eelnevale saate oma küsimuste, ettepanekute või muredega pöörduda ka otse minu, Taxigo omaniku ja juhi, poole. Kirjutage mulle otse: ed[email protected], ja ma leian isiklikult võimaluse teiega suhelda.
See ongi koduse taksoäpi eeelis!

Praegu tahaksin aga teile selgitada, kuidas saate kasutada Teile kingitud 5 eurost ettemaksu.
See ettemaks on lisatud teie personaalsele kontole ja aktiveerub hetkest, mil meie äpi alla laadite (www.taxigo.ee) ja esimese sõidu teete. Et seda raha mitte kaotada, peaksite esimese sõidu tegema enne 31. oktoobrit 2021.
Me jagame seda raha teile mitme sõidu vältel. Korraga saate igalt sõidult selle ettemaksu arvelt kasutada kuni 10% allahindlust.

Loodame, et kasutate meie pakkumist! Ärge unustage, et selleks on teil aega 31.oktoobrini.

Suurima lugupidamisega,

Eduard Dubrovski
Taxigo omanik ja juht
[email protected]